Agenda

No current events.

Fotohoek

Odilia op internet!

Koningspaar 2015 bekend! PDF Afdrukken E-mail
maandag, 22 september 2014 19:14

Op zaterdag 20 augustus werd er gestart met een fietstocht. Vervolgens was er gezorgd voor een heerlijke bbq waarmee dag 1 van het feestweekend afgesloten werd.

Op zondag 21 september zijn we eerst gestart met het bijwonen van de heilige mis. Vervolgens was er gezorgd voor een heerlijke brunch. Daarna was het tijd om de "oude" koning en koningin Wil en Lizette Klompen thuis op te gaan halen. Bij de koning thuis werd de kluppel van het jaar award uitgereikt. Deze werd gewonnen door Henk van Houte die maar liefst 4 keer genomineerd was. Bij terugkomst bij Odiliahome werd er een jubilaris in het zonnetje gezet. Ad van Hoof is alweer 40 jaar lid van onze vereniging. Een afvaardiging van de schuttersbond EMM was aanwezig om Ad zijn nieuwe speldje en oorkonde uit te reiken. Nadat de jubilaris zijn felicitaties ontvangen had werd er gestart met de schietwedstrijden. Bij de jeugd wist Job van Hulsen zich jeugdkoning te schieten. Mia Janssen werd koningin. John Vermeeren heeft dit jaar bij de mannen het koningsschieten gewonnen, waardoor hij samen met Hilde Vermeeren volgend seizoen onze vereniging zal vertegenwoordigen als Koningspaar. Wij willen alle kluppels, jubilarissen, koningen en koniginnen feliciteren en succes met het verdedigen van deze prijzen in 2015. 


 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.881235571889615.1073741846.223470377666141&;type=1


In dit album zijn een aantal foto's verzameld van het afgelopen weekend. Veel kijkplezier.